Etiketler

Advertise

Social Share

Recent comments

Hangi Kadın Marvel Karakterisin?


Marvel dünyasında senin de bir yerin olduğuna inanıyorsan doğru adrestesin!

Bakalım hangi kadın Marvel karakteri aslında senmişsin?

1. Öncelikle yaşını öğrenelim!

2. Şimdi de seni tanıyalım: En iyi özelliğin ne sence?

3. Hayatta seni en çok motive eden şeyi sorsak?

4. Peki, bir miktar geçmişine gidebilsen kendine söylemek istediğin şey ne olurdu?

Geçmişine takılıp kalma, geleceğine ancak senin yön verebileceğini unutma!
Kimseye gereğinden fazla güvenme!
Hayata dair sorgulayıcı ol, her gördüğüne inanma!
Umudunu asla kaybetme!
Yaptıklarından pişmanlık duyma, önemli olan denemiş olman!
Yaşadığın dünyayı güzelleştirmeye devam et, "iyi insan" ol!

5. Sana bir şans daha verilse, hangi mesleğe sahip olmak isterdin?

6. Sence başarıya giden yol hangisinden geçer?

7. Diyelim ki, yolda yürürken çığlık sesleri duydun ve oraya doğru gittiğinde bir kavga olduğunu gördün. Ne yaparsın?

Polis çağırırım.
Korktuğum için oradan uzaklaşırım.
Durumu çözmek için yanlarına giderim ve konuşmaya çalışırım.
Hiç düşünmeden onları ayırmak için ben de kavgaya dalarım.

8. Son sorumuz biraz iç hesaplaşma gibi olsun: Tam anlamıyla iyi bir insan olduğunu söyleyebilir misin?

Kesinlikle!
Hiç kimse tam olarak iyi bir insan olamaz.
Her insan gibi, içimde hem iyilik hem kötülük var.
Aslına bakarsan, kötü biriyim.

Verdiğin cevaplara göre sen Mystique'sin!

s-4df91779e9000df3e0ca9503c2da96fb1f76aeSen Marvel'in kadın karakterlerinden Mystique'sin! Buradan yola çıkarak empati yeteneğinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Başka insanların yerine kendini o kadar iyi koyuyorsun ki, neredeyse onların yerine geçiyorsun :) Güçlüsün ve ne kadar güçlü olduğunu henüz yolun başındayken fark etmişsin. Bu da kendini bilmen ve adımlarını ona göre atman konusunda büyük önem taşıyor. Ayrıca bunun yöntemi nedir bilmiyoruz ama, sanıyoruz ki yaşlanmamanın sırrını çoktan bulmuşsun!

Verdiğin cevaplara göre sen Scarlet Witch'sin!

s-a14c5dad52484c3780f1cacbbc4ca80e98e8f0Sen Marvel'in kadın karakterlerinden Scarlet Witch'sin! Tam anlamıyla bir sorun çözücüsün! İnsanların kendine dert ettiği ne varsa, sana danışmaları yeterli. Yani, sadece kendin için değil, sevdiklerin için de harika bir sorun çözme yeteneğine sahipsin. Gerçeklerin ve hayatın akışına yön vermek, hatta biraz büyük düşünelim dünyanın dengesini değiştirmek senin elinde!

Verdiğin cevaplara göre sen Jessica Jones'sun!

s-adba50dc99730144001ec00a8da5b354ac0665Sen Marvel'in kadın karakterlerinden Jessica Jones'sun! Sakin bir dünya, huzur ve mutluluk tam sana göre! Ama ne yazık ki hayat tam olarak böyle değil! Hatta genellikle bela sürekli seni buluyor. Sorumluluktan ne kadar kaçarsan, hayat senin sırtına o kadar sorumluluk yüklüyor. Bizden küçük bir öneri; yapabileceklerinin ve gücünün farkına var. Her şeyin üstesinden gelebileceğini biliyoruz!

Verdiğin cevaplara göre sen Ajan Peggy Carter'sın!

78.media.tumblr.coms-c81e26a9164ba16977d91caad52d78dcd893fbSen Marvel'in kadın karakterlerinden Ajan Peggy Carter'sın! Sen bu dünya için bulunmaz bir kaftansın! Başarılı olmak için insanüstü güçlere ihtiyaç olmadığının canlı kanıtısın adeta. Sorumluluk sahibisin ve hepsinin üstesinden gelebiliyorsun; ancak sevdiklerinin de aynı yükün altına girmesini asla istemiyorsun! Bütün cinsiyetçi tutumların karşısında, en kötü zamanda bile dimdik durabilen bir kadınsın!

Verdiğin cevaplara göre sen Dark Phoenix'sin!

s-f1f429e5c21222654a573f6f76eb417492459cSen Marvel'in kadın karakterlerinden Dark Phoenix'sin! Hayalgücün tam anlamıyla sınırsız. Ayrıca hayal ettiklerini gerçekleştirmek konusunda da üstüne yok! Senin için düşünce gücü sınırsız ve insanın kendini kısıtlamasını oldukça yanlış buluyorsun. Neler yapabileceğinin bilincinde olman harika! Bunun dışında, empati kurma konusunda mükemmelsin. Bir başkasını anlamak senin için çok kolay! Neredeyse zihnini okuduğunu düşüneceğiz hatta :)

Verdiğin cevaplara göre sen Black Widow'sun!

s-ad2baa5ab514ebc4cef116e52e18f8683368e2Sen Marvel'in kadın karakterlerinden Black Widow'sun! Senin için kariyerin her şeyin üstünde! Ya da en azından insanlara böyle yansıtıyorsun. Tuttuğunu koparmak, hedeflerini gerçekleştirmek konusunda üstüne yok. Eğer bir ekip çalışması yapılacaksa, sen o ekibin beyni olursun. Liderlik vasfın tartışılmaz :) Senin kesinlikle bir süper güce ihtiyacın yok. Fiziksel olarak da psikolojik olarak da insanüstü bir kapasiteye sahipsin zaten!

Yorum Gönder

Türkiye'de İlk Ve Tek | buneloji.com