Etiketler

Advertise

Social Share

Recent comments

En çılgın seks araştırması sonuçları rahat yürüyen kadınlar meğer...


5 ayrı seks araştırmasından çılgın sonuçları çıktı. Kadınların dudaklarından yürüyüşüne kadar orgazmı etkileyen akıl almaz sonuçlara bakın!
RAHAT ADIMLAR KOLAY ORGAZM DEMEK
Cinsel Tıp Dergisi'nde yayınlanan bir çalışmada, enerjik, akışkan bir adımla yürüyen kadınların vajinal orgazm yaşama eğilimi daha yüksek olduğunu söylüyor. Araştırmacılar, kadınlara cinsel davranışlarıyla ilgili soru formlarını doldurmaları ve iki gruba ayırmaları söylüyor. Düzenli olarak vajinal orgazmı olan kadınlar ve nadiren yapanlar olarak iyi gruba ayrıldılar. Her iki gruba hoş düşünceleri düşünürken (sıcak bir kumsalı ziyaret etmek gibi), 100 metre yürümesi talimatı verildi ve bir de erkek fantazisi. Kadınlar yürüdükçe, - grupları tanımayan iki seksolog - kadınların adımlarını değerlendirdi ve zamanlarının yüzde 81'ini gruplarını doğru olarak tespit etti. Araştırmacılar, vajinal orgazmik kadınların pelvik kasları bloke etmediğini ve bu da doğal, akışkan bir adım attığını öne sürüyor. 

1517921780-moAj.jpg

Dünyanın en çılgın seks araştırması sonuçlarını sizler için derledik. Hepsi bilimsel veriler ışığında yapılan araştırmaların sonuçları çılgınca gelebilir ama yine de bilmekte fayda var. 

1517921783-c9w7.jpg

Cinsel Davranış Arşivleri'nde yapılan yapılan bir araştırmaya göre, prezervatif olmadan seks yapmak, kadınların hem zihinsel ve fiziksel sağlığına faydalı. 
Araştırmacılar, 293 kadınla iki anket yaptılar. Bir ankette kadınlar cinsel yaşamlarıyla ilgili detayları değerlendirdi. Diğer ankette ise zihinsel makyajları analiz edildi. Ardından araştırmacılar, kadın sistemlerinde dolaşan seminal plazmayı ölçüp anket verileriyle karşılaştırdılar. Sonuç olarak, prezertatif kullanmayı reddeden kadınlarda görülen depresif hareketler, kullanan kadınlara oranla çok daha düşüktü. Sonuç: Kauçukları sık sık reddeden kadınlar, cinsel yolla prezervatif kullanan bayanlara göre depresif belirti sayısını anlamlı olarak azalttı.
Bu araştırma sonucu size çok çılgınca gelmediyse buyrun 4 tane daha var 

1517921782-eMaO.jpg

DAHA FAZLA TESTESTORON DAHA FAZLA MASTÜRBASYON
Michigan Üniversitesi'nden araştırmacılar, 196 kadının mastürbasyon, seks ve her ikisini birden yapma sıklıklarını sordu. Araştırmacılar, deneklerin tükürük numunelerini analiz ettikten sonra, en yüksek testosteron düzeyine sahip kadınlarda mastürbasyon yapma arzusunun en yüksek seviyelerde olduğunu keşfettiler. Kulağa hoş geliyor, değil mi?

1517921783-wEUV.jpg

DUDAKLARINA BAKIN
Dudaklarının şekli, bir orgazm olma ihtimalini öngörme şekli olabilir. Journal of Sexual Medicine Dergisi'nde 2011 yılında yayınlanan bir araştırmaya göre, araştırmacılar 258 kadından dudaklarının şeklini ve vajinal orgazm deneyimleri hakkında anket yaptı.

1517921779-cg0k.jpg

Sonuçlar: Belirgin üst dudak tüberküllerine sahip kadınlar (üst dudak orta hattındaki küçük nokta) vajinal orgazm olması konusunda daha iyi bir şansa sahipler. Peki, orgazmla bağlantısı nasıl derseniz onu da Batı İskoçya Üniversitesi'nde bir çalışma anne karnındaki gelişime bağlıyor. Çalışma bir fetüsün tüberkülünün şekli ne olursa olsun, ceninin bir kadına dönüşene kadar vajinal orgazmı etkileyen aynı sinirsel devreleri şekillendireceğini söylüyor. 

1517922566-34Tp.jpg
,
ORGAZM İÇİN ÇORAP GİYİN
Hollanda'daki bir araştırmaya göre, yatak odasındaki sıcaklık yatakta olanlar konusunda düşündüğünüzden çok daha büyük bir rol oynayabilir. Hollanda'daki Groningen Üniversitesi'ndeki çalışmaya göre, incelemeye alınan kadınların yüzde 50'si orgazm olmayı başarabiliyordu. Neden orgazm olamadıkları sorulduğunda ise yanıt olarak 'soğuk hava'yı verdiler. Özellikle de ayaklarının soğuk olduğundan bahseden kadınlara araştırmanın ikinci bölümünde çorap verildi. Seks sırasında çorap giyen kadınların yüzde 80'i orgazm olmayı başardı.

1517921784-Dwrb.jpg

Peki çorapların arkasındaki büyü ne? Sadece sıcak hissetmek mi? Hayır! Kaygı, korku ve tehlike sinyallerinden sorumlu beyin bölgeleri soğukla karşılaştıklarında gerginlik ve tehlike alarmına geçiyor, sakinleştirmenin yolu ise sıcaklamak. 

1517922645-ViEb.12

Yorum Gönder

Türkiye'de İlk Ve Tek | buneloji.com