Etiketler

Advertise

Social Share

Recent comments

En stresli cinsel ilişki pozisyonu hangisi sizce?


Eşinizle yeni bir seks pozisyonu denemek istiyorsanız, çok seçeneğiniz var. Ancak eğer bazıları sizin için stres nedeni olabilir. Üstelik cinsiyetiniz de bir önemi yok.
Superdrug Online Doctor adlı bir internet sitesi Avrupa'da ve Amerika'daki bin kişiyle bir araştırma yaptı. Araştırmada yattak odasında hangi pozisponun daha çok endişe yarattığını sordular. Anket sonuçlarına göre en çok korku uyandıran hareket yüzde 69 ile 'ayakta' çıktı. Ankete katılan kadınların yüzde 57'si ve erkeklerin ise 43'ü en az rahat pozisyon olarak yine ayakta cinsel ilişkiyi göstermiş.
CİNSİYETLERİ AYIRINCA SONUÇLAR DEĞİŞİYOR
Ankete katılan kadınların yüzde 55'i anal seksi rahatsız bulurken, anal seksi rahatsız bulan erkeklerin oranı yüzde 30 çıkmış. Anal seks erkeklerin yüzde 88 için ise popüler bir ilişki şekli çıkmış. Kadınlar için ise en rahat seks pozisyonu misyoner olduğu belirlenmiş.
EĞER POZİSYONDAN MEMNUN DEĞİLSENİZ...
Eşinizin önerdiği bir konumdan memnun değilseniz, her zaman kendi fikirlerini oraya atmalısınız. En önemlisi cinsellik eğlence ve zevk içermeli kaygı ve endişe değil.

Yorum Gönder

Türkiye'de İlk Ve Tek | buneloji.com