Etiketler

Advertise

Social Share

Recent comments

Erkekler dünyasının en gizemli 5 fantazisi


The Sun gazetesinin seks ve ilişki yazarı Dr Pam Spurr, mail kutusuna düşen erkek fantazilerini derledi ve köşesinden yazdı. işte en gizemli 5 erkek fantazisi.
5- STRİPTİZ YAPMAK: Erkekler dünyasında striptizin büyülü bir yanı var. Ancak sadece izlemek değil aynı zamanda yapmak da istiyorlar. Ancak yine tepkilerden endişe ettikleri için izlemekle yetiniyorlar. 

1521108625-5PC7.jpg

Hem erkekler hem de kadınlar cinsel fantazilere sahiptirler. Özellikle herkesin heybesinden romantik bir gece için biriktirdiği bir kaç tüyo vardır. Ama bazı insanlar derin arzularını asla ortaya çıkarmazlar. Özellikle de erkekler. The Sun gazetesinin seks ve ilişki yazarı Dr Pam Spurr bu gizemin altında utanma ve asla gerçekleşmesi mümkün olmayan fantazilerin yattığını söylüyor ve kendi köşesine gelen okur maillerinden yola çıkarak erkekler dünyasının en gizemli 5 fantazisisi yazdı. İşte detaylar...

1521109568-6LcW.jpg

1- YAŞÇA BÜYÜK KADINLAR: Erkekler dünyasının en popüler fantazilerinden biri kendinden yaşça büyük kadınlarla birlikte olmak var. Buna 'Yaşlı kadınların cinsel hayatlarına duyulan merakın bir sonucu' diyor Pam Spurr ve ekliyor:  Genelde yargılanacağı için erkekler bu isteklerini hep gizlerler. 

1521108626-rZZr.jpg

2- YATAKTA SÜPER KAHRAMAN OLMAK: Erkekler dünyasında süper kahramanlar aynı zamanda yatakta iyi birer örnek gibi. Yatak odasında birer süper kahraman gibi davranmak hepsinin hayali ancak çocukça görünme korkusu bu fantaziyi de ortaya çıkarmalarına engel oluyor. 

1521109957-aL78.jpg

3- EN İYİ ARKADAŞININ SEKS PERFORMANI MERAK EDERLER: Erkekler dünyasında gizli kalmış sırlardan biri de en yakın arkadaşın seks hayatına duyulan merak. Dr. Spurr'a gelen maillerin çoğunda erkekler yakın arkadaşlarının yatak performansları merak ettiklerini itiraf etmiş durumda. 

1521108625-Oe4V.jpg

4- EN YAKIN KIZ ARKADAŞLA SEKS: Ateşle barut yan yana durmaz kabul edelim. Erkekler normal hayatlarında çok iyi anlaştıkları kız arkadaşlarıyla seks fantazisi kuruyorlar. Ancak arkadaşlığı kaybetme korkusu çoğunlukla ağır basıyor ve bu yönlerini bastırıyorlar. Çoğu erkek için en iyi kız arkadaşla seks imkansızla eş değer. 

1521108624-b62I.jpg

Yorum Gönder

Türkiye'de İlk Ve Tek | buneloji.com