Etiketler

Advertise

Social Share

Recent comments

Evlenmeden önce seks yapmayan ünlülerden Açıklamalar: Bekaretim beni güçlendiriyor!


Evlenmeden önce seks yapmayan ünlüler ve bu kararın ardında yatan nedenlerini sizler için derledik. Aralarında 'bekaretim beni güçlendiriyor' diyen bile var!
Selena Gomez de 13 yaşındayken babasına bir söz verdi. Babası Gomez'e evlenene kadar seks yapmamasını söyledi. Ünlü şarkıcının Justin Bieber'la birlikteliği sonrası ise babasına verdiği söz gündeme gelmiş ve eleştirilere neden olmuştu. Ünlü şarkıcı yalan söylemekle suçlanmıştı. 

ekran-resmi-2018-04-27-13-hfzF.png

Evlenmeden önce seks yapmayı reddeden ünlüler var. Kimisi sahnelerin kimisi ise podyumların şöhretlileri arasında yer alan ve evlenmeden önce sevgilisiyle seks yapmadığını açıklayan isimler ve bu kararlarının nedenleri...

evlenmeden-once-seks-yapmayi-redde-EJr3.

Evlenmeden önce seks yapmayı reddeden ünlüler arasında Metin Hara ile yaşadığı aşkla gündemde olan Victoria's Secret meleği Adriana Lima var. 2006 yılında GQ dergisine açıklama yapan Lima, "Seks evlilikten sonradır. Benimle birlikte olan da bu seçimime saygı duymak zorunda. Eğer saygı duymuyorsa bu onların beni gerçekten istediği anlamına gelir" demişti. 

evlenmeden-once-seks-yapmayan-unl-VSwB.j

Şarkıcı Ciara da evlilik öncesi seksi reddeden ünlülerden. Genç şarkıcı Russell Wilson ile olan ilişkisinde şunları söylemişti : "Gerçekten bir arkadaşlığa odaklandığınızda, bir ilişki için güçlü bir temel oluşturma fırsatı yaratıyor ve bir kez gerçekten çok iyi arkadaş olduğunuzda paylaşabildiğiniz çok daha fazla şey oluyor."

evlenmeden-once-seks-yapmayi-redde-MHxO.

Evlenmeden önce seksi reddeden ünlü isimlerden biri de Jessica Simpson. İlk evliliğinden önce konuşan ünlü şarkıcı "Bekaretim güçlü hissetmeme neden oluyor" demişti. Simpson tercihinin sonuçlarının her zaman kolay olmadığını ancak buna herkesin saygı duyması gerektiğini söylüyor. 

evlenmeden-once-seks-yapmayi-redde-4ZLk.

Şarkıcı ve söz yazarı Jordin Sparks'ta evlenene kadar seks yapmayan ünlülerden. Hristiyan bir ailede büyüdüğünü ve inançlarının üzerinde etkili olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, "Ruhumun parçalarını bir çok kişiye vermek yerine, tüm ruhumu bir adama vermek istedim. Bütün ruhum ve bedenim için bir adam bir gece gerekliydi. O da benim düğün gecemdi."

evlenmeden-once-seks-yapmayi-redde-0Bc9.

Evlenmeden önce seks yapmayı reddeden ünlüler sadece kadınlardan ibaret değil. Müzisyen Kevin Jonas da onlardan biri. "Bu saflığın ve adanmışlığın bir yolu" diyen ünlü müzisyen eşi Danielle Deleasa ile ilk kez evlendikten sonra birlikte olduklarını 2 yıllık nişanlılık süresinde ise sadakatini koruduğunu söyledi. 

evlenmeden-once-seks-yapmayi-redde-68Js.

Miranda Kerr ve Evan Spiegel de evlenene kadar seks yapmayı reddeden bir çift. Burada kararı alan ise Evan Spiegel. Daha önce Orlanda Bloom ile bir evlilik yapan bir çocuk sahibi olan Miranda Kerrt Mayıs 2017'deki düğününe kadar nişanlısının kararına saygı duydu. Çiftin evliliklerinden kısa bir süre sonra Kerr'in hamile olduğu açıklandı. 

evlenmeden-once-seks-yapmayi-redde-v53w.

Mariah Carey ve Nick Cannon çifti de benzer inançlara sahip oldukları için evlilik öncesi seksi reddedenler arasında. Çift "Beklememizin bizim için çok daha özel olduğunu biliyorduk" dedi. 

ekran-resmi-2018-04-27-13-6AHc.png

Şarkıcı ve oyuncu Hillary Duff da evlilik öncesi seks yapmayan ünlülerden. Bunun kişisel bir tercih olduğunu söyleyen Duff, "Bu seksi istemediğim yada düşünmediğim anlamına gelmez. Ama evlilik için özel bir şey olmalı" diyerek nedenlerini anlatıyor. 

hilarriy-duf-J2Qw.jpg

Dansçı Julianne Hough da gerekçesini "Seks yapmamanız cinsellik hakkında bir şey bilmediğiniz anlamına gelmez" diyor ve ekliyor: "Eşimle evlenmeden önce hiç seks yapmadık. Ancak telefonda uzun saatler boyu bunun hakkında ateşli konuşmalar yaptık."

ekran-resmi-2018-04-27-13-h7k3.png

Televizyon yıldızı Sean Lowe, evlilik öncesi seks yapmadığını açıkladıktan sonra 'bakir bekar' olarak anılmaya başladı. Ünlü yıldız üniversitede hiç seks yapmadım. Bu kararı ne zaman aldığımı hatırlamıyorum ama Catherine'le (Catherine Giudici) evliliğe kadar bekleme kararı almaktan çok mutluyum. 

ekran-resmi-2018-04-27-13-8LOA.png

Grey's Anatomy dizisiyle tanınan Sarah Drew da evlilik öncesi seks yapmayan ünlülerden. "Seks yapmak için evlenene kadar bekledim. Biliyorum herkes için bu deneyim merak uyandırıyor" diyor. 

ekran-resmi-2018-04-27-13-ncs4.png

Friends dizisinin yıldızı Lisa Kudrow da 1995 yılında kocası Michael Stern ile evleninceye kadar seks yapmama yemini etmiş biri. Bir röportajda, "Cinselliğinizden çok korkuyorum - benim için bu sadece kendimi korumak ve layık insanla birlikte olmakla alakalı" demişti. 

ekran-resmi-2018-04-27-13-aDNs.png

Yorum Gönder

Türkiye'de İlk Ve Tek | buneloji.com