Etiketler

Advertise

Social Share

Recent comments

Öldürüp Ormana Gömmüştü! Kuzen Cinayetinin Ardından Cinsel Taciz Çıktı


Kocaeli'de 3 gündür aranan ve kafasına 3 el ateş edildikten sonra ormanlık alana gömülen 26 yaşındaki gencin katili kuzeni çıktı. Adliyeye sevk edilen şahıs, genci eşini taciz ettiği iddiasıyla öldürdüğünü ifade etti.
ORMANLIK ALANDA CESEDİ BULUNMUŞTU, KATİLİ KUZENİ ÇIKTI
Kocaeli'de 9 Mayıs'tan beri kayıp olan ve ormanlık anda gömülü olarak cesedine ulaşılan 26 yaşındaki Yusuf Acar'ın katili babasının amcasının oğlu 42 yaşındaki Ş.A. çıktı.
Çayırova'da oturan Yusuf Acar'dan 9 Mayıs gününden sonra eve dönmeyince yakınları polis ekiplerine haber verdi.

EN SON KUZENİYLE KAMERALARA YANSIMIŞ
İhbar üzerine Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri inceleme başlattı. İncelemede Acar'ın en son babasının amcaoğlu Ş.A. ile birlikte Körfez ilçesinde yürürken mobese kameralarınca görüntülendiği belirlendi.
ÖLDÜRÜP GÖMDÜĞÜ YERİ İTİRAF ETTİ
Görüntüler üzerine polis ekiplerince gözaltına alınan Ş.A., 2 gün süren sorgusunun ardından Yusuf Acar'ı öldürdüğünü ve Körfez Kalburcu köyünde ormanlık alana gömdüğünü söyledi. İfadeler doğrultusunda Kalburcu köyünde ormanlık alana giden polis ekipleri, Yusuf Acar'ın başına 3 el ateş edilerek öldürüldükten sonra gömüldüğü alanda cesedine ulaştı.

EŞİNİ TACİZ ETTİĞİ İÇİN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ
Cinayet şüphesiyle gözaltına alınan ve suçunu itiraf eden Ş.A.'nın 1 yıl önce NATO boru hattını delerek akaryakıt çalma olayından hapis cezası aldığı ve yakın zamanda ceza evinden çıktığını, eşine cinsel tacizde bulunduğunu iddia ettiği Yusuf Acar'ı öldürdüğünü söylediği öğrenildi. Ş.A., emniyetteki işlemlerinin ardından Kocaeli Adliyesine sevk edildi.

Yorum Gönder

Türkiye'de İlk Ve Tek | buneloji.com